Як налагодити безпечну велоінфраструктуру у Первозванівській ОТГ?

12 Грудня 2019
Як налагодити безпечну велоінфраструктуру у Первозванівській ОТГ?
Головна > Публічні консультації в громадах > Як налагодити безпечну велоінфраструктуру у Первозванівській ОТГ?

13 грудня об 11:00 у будинку культури Первозванівської сільської ради (с. Первозванівка, вул. Гагаріна, 4) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо проблеми створення зручної та безпечної велоінфраструктури у Первозванівській громаді.

У Первозванівській ОТГ відсутні велодоріжки та веломаршрути, немає відповідних парковок у громадських місцях, а також не розвинена культура велопрокату. Це призводить до втрати можливості розвинути унікальний сегмент місцевого туризму, а саме – велотуризм. Окрім цього, місцеві велолюбителі є обмеженими у власній мобільності через вірогідність травмування та інші інфраструктурні незручності.

Громадська організація “Центр UA” спільно з органами місцевого самоврядування та небайдужими мешканцями обговорять перспективу створення велодоріжок та формування туристичних веломаршрутів у Первозванівській ОТГ.

Питання до обговорення:

  1. Що потрібно велосипедистам, щоб зручно і комфортно пересуватися Первозванівською громадою?

  2. Як і де залучити фінансування для створення якісної велоінфраструктури?

  3. Проєкт “PERvelo тур”: які пропозиції у велолюбителів?

Учасники консультації:

  • Олена Кузьменко, заступниця голови Первозванівської ОТГ

  • Тетяна Назаренко, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Первозванівської сільської ради, розробниця проєкту “PERvelo тур”

  • Яна Бабак, представниця ГО “Центр UA” у Кіровоградській області.

За додатковою інформацією звертайтесь до Яни Бабак за телефоном (095) 718 40 55 або на пошту [email protected].

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Як налагодити безпечну велоінфраструктуру у Первозванівській ОТГ?