Як мотивувати працездатну молодь залишитися у Білозірській ОТГ? – АНОНС

08 Липня 2019
Як мотивувати працездатну молодь залишитися у Білозірській ОТГ? – АНОНС
Головна > Публічні консультації в громадах > Як мотивувати працездатну молодь залишитися у Білозірській ОТГ? – АНОНС

10 липня об 11:00 у приміщенні Білозірської сільської ради (Черкаський район, с.Білозір’я, вул.Незалежності,168) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо проблеми масової трудової міграції молоді і мешканців середнього віку.  

Не секрет, що значна кількість українців активно виїздять з громади на заробітки в столицю та за кордон в пошуках кращих умов праці та вищих зарплат.

Так, зокрема, тільки у січні-жовтні 2018 року з Черкаської області виїхало майже 18 тис. мешканців. Фактично міграційне скорочення в регіоні наразі є одним із найбільших у країні. Це призводить до втрати людського ресурсу, старіння населення через зростання смертності над народжуваністю та нестачі кваліфікованого персоналу в конкретній громаді та області в цілому.

Громадська організація “Центр UA” разом з мешканцями Білозірської територіальної громади, депутатами сільської ради та громадськими активістами обговорять, як зробити, аби громадяни могли працевлаштуватися в рідному селі, а якщо й виїздили за кордон, то на умовах легального і офіційного працевлаштування.

Питання до обговорення:

1. Як зменшити шкоду для громади від трудової міграції за кордон і захистити права мешканців, які працюють за кордоном?

2. Які кроки має зробити громада, щоб мешканці лишалися працювати на території ОТГ?

Учасники консультації:

  • Володимир Міцук, Білозірський сільський голова
  • Сергій Пасічник, регіональний представник ГО “Центр UA” у Черкаській області.

За додатковою інформацією звертайтесь до Сергія Пасічника за телефоном (066) 2172455 або на пошту [email protected].

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Як мотивувати працездатну молодь залишитися у Білозірській ОТГ? - АНОНС