Як мотивувати молодь залишатися у Солонянській громаді? — АНОНС

24 Травня 2019
Як мотивувати молодь залишатися у Солонянській громаді? — АНОНС
Головна > Публічні консультації в громадах > Як мотивувати молодь залишатися у Солонянській громаді? — АНОНС

30 травня о 15:00 в залі засідань виконавчого комітету Солонянської селищної ради (Дніпропетровська обл., смт. Солоне, вулиця Гагаріна, 7) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо проблем задоволення потреб молоді в громаді.

Молодь Солонянської ОТГ переважно виїжджає з громади в обласний центр після закінчення школи та практично не залучається до життя громади. Тому тенденція старіння населення прогресуватиме, а в самій громаді бракуватиме кваліфікованих кадрів, що в майбутньому загрожуватиме занепадом громади.

Громадська організація “Центр UA” разом з мешканцями Солонянської територіальної громади, представниками місцевого самоврядування, громадськими активістами обговорять, як впровадити якісну молодіжну політику в громаді.

Питання до обговорення:

  1. Чого потребує молодь для самореалізації в об’єднаній громаді?
  2. Якою має бути молодіжна політика ОТГ?
  3. Як зацікавити молодь брати участь в житті ОТГ?

Учасники консультації:

  • Михайло Копейко, Солонянський селищний голова
  • Владислав Яцук, заступник начальника управління молоді і спорту Обласна державної адміністрації в Дніпропетровській області, начальник відділу у справах молоді
  • Сергій Кірпіч, громадський радник
  • Владислав Яценко, член громадської організації “Молодіжне об’єднання “Єдиний фронт”.
  • Вірослав Цюп’як, представник ГО“Центр UA” в Дніпропетровській області.

За додатковою інформацією звертайтесь до Вірослава Цюп’яка за телефоном 0731260832 або на пошту [email protected]

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.