Як мотивувати молодь Веселівської ОТГ долучатися до громадського життя? – АНОНС

24 Червня 2019
Як мотивувати молодь Веселівської ОТГ долучатися до громадського життя? – АНОНС
Головна > Публічні консультації в громадах > Як мотивувати молодь Веселівської ОТГ долучатися до громадського життя? – АНОНС

27 червня о 12:00 у Веселівському Хабі (Запорізька обл., смт Веселе, вул. Центральна 140, приміщення бібліотеки, 2-й поверх) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо залучення молоді до життя громади та можливості впливати на рішення місцевої влади для розвитку громади.

Молодь Веселівської громади не бере активної участі в житті громади, вони практично не поінформовані про можливості самореалізації в ОТГ та не мають змоги впливати на рішення місцевої влади щодо місцевих проблем і розвитку громади.

Громадська організація “Центр UA” разом з мешканцями Веселівської громади, депутатами селищної ради, громадськими активістами та представниками бізнесу обговорять, як мотивувати молодь громади брати активну участь у громадській діяльності.

Питання до обговорення:

  1.   Як врахувати інтереси молоді при ухваленні рішень у Веселівській ОТГ?
  2.   Як мотивувати молодь активніше долучатися до життя громади?

Учасники консультації:

  •  Юлія Москаленко, начальник відділу з питань внутрішньої та інформаційної політики
  •  Сергій Кутьєв, начальник загального відділу
  •  Анастасія Карпєнкова, депутат селищної ради
  •  Галина Азарова, представниця ГО “Центр UA” у Запорізькій області

За додатковою інформацією звертайтесь до Галини Азарової за телефоном (066) 1149424 або на пошту [email protected].

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Як мотивувати молодь Веселівської ОТГ долучатися до громадського життя? – АНОНС