Як мешканцям Овруцької ОТГ отримувати якісні адміністративні послуги? – АНОНС

18 Червня 2019
Як мешканцям Овруцької ОТГ отримувати якісні адміністративні послуги? – АНОНС
Головна > Публічні консультації в громадах > Як мешканцям Овруцької ОТГ отримувати якісні адміністративні послуги? – АНОНС

18 червня о 14:00 в приміщенні Овруцької міської ради (м. Овруч, вул. Шевченка, 43) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо проблеми отримання мешканцями якісних адміністративних послуг.

Часто мешканці громади отримують необхідні адміністративні послуги в органах виконавчої влади, які мають обмежені прийомні години, зокрема районна державна адміністрація, земельний кадастр, міграційна служба та ін. Окрім того, відсутні умови доступу до адміністративних послуг для осіб з обмеженими фізичними можливостями (людей з інвалідністю, з додатковими потребами).

Громадська організація “Центр UA” разом з мешканцями Овруцької територіальної громади, депутатами міської ради, громадськими активістами та фахівцями міської ради обговорять, як підвищити якість надання адміністративних послуг.

Питання до обговорення:

  1. Які існують механізми покращення якості надання адміністративних послуг у громаді?
  2. Чи є створення належного ЦНАПу оптимальними варіантом у вирішенні даної проблеми?

Учасники консультації:

  • Іван Коруд, голова Овруцької ОТГ
  • Дмитро Ткачук, голова Громадської організації “Молодіжний інтеграційний центр”
  • Сергій Яцик, представник ГО “Центр UA” у Житомирській області

За додатковою інформацією звертайтесь до Сергія Яцика за телефоном (098) 015 87 78 або на пошту [email protected].

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Як мешканцям Овруцької ОТГ отримувати якісні адміністративні послуги? – АНОНС