Як мешканці Любарської ОТГ можуть отримувати якісні адміністративні послуги?

21 Серпня 2019
Як мешканці Любарської ОТГ можуть отримувати якісні адміністративні послуги?
Головна > Публічні консультації в громадах > Як мешканці Любарської ОТГ можуть отримувати якісні адміністративні послуги?

23 серпня об 10:00 в приміщенні Любарської селищної ради (Житомирська обл., смт Любар, вул. Незалежності, буд. 38) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо проблеми отримання мешканцями якісних адміністративних послуг.

Нерідко отримання мешканцями громади необхідних адміністративних послуг здійснюється переважно у різних органах виконавчої влади: Районній державній адміністрації, Державному земельному кадастрі, Державній міграційній службі, Пенсійну фонді, Службі зайнятості, які мають обмежені прийомні години. Окрім того відсутні умови доступу до адміністративних послуг для осіб з обмеженими фізичними можливостями (людей з інвалідністю, з додатковими потребами).

Громадська організація “Центр UA” разом з мешканцями Любарської територіальної громади, депутатами сільської ради, громадськими активістами та фахівцями ради обговорять, як підвищити якість надання адміністративних послуг.

Питання до обговорення:

1. Надання яких послуг на території ОТГ критично бракує мешканцям громади?

2. Яка організація надання адміністративних послуг є оптимальною для Любарської ОТГ?

Учасники консультації:

  • Анатолій Франков, перший заступник селищного голови
  • Дмитро Ткачук, експерт з інституційної підтримки розвитку децентралізації, голова Громадської організації «Молодіжний інтеграційний центр»
  • Сергій Яцик, представник ГО “Центр UA” у Житомирській області.

За додатковою інформацією звертайтесь до Сергія Яцика за телефоном (098) 015 87 78 або на пошту [email protected].

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Як мешканці Любарської ОТГ можуть отримувати якісні адміністративні послуги?