Як має виглядати бренд Білозірської ОТГ?

23 Вересня 2019
Як має виглядати бренд Білозірської ОТГ?
Головна > Публічні консультації в громадах > Як має виглядати бренд Білозірської ОТГ?

24 вересня о 10:00 у приміщенні Білозірської сільської ради (Черкаська обл., с.Білозір’я, вул.Незалежності,168) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо відсутності чіткого бачення стратегії і бренду громади.  

В сучасному світі відсутність впізнаваного образу та стійких асоціацій з назвою громади Білозір’я негативно впливає на її позиціонування та розвиток. Як результат – низька привабливість для туристів та інвесторів. Самі мешканці та влада не мають дчіткого бачення ані образу ОТГ, ані аудиторії, на яку буде спрямована подальша комунікація щодо Білозірської громади – внутрішні та іноземні туристи, інвестори чи журналісти.

Громадська організація “Центр UA” разом з мешканцями Білозірської територіальної громади, депутатами сільської ради та громадськими активістами обговорять, як зробити, аби  креативно і оновлено позиціонувати ОТГ в інфопросторі, адже, до прикладу, громада є однієї з лідерів децентралізаційних процесів в області.

Питання до обговорення:

1. Яка цільова аудиторія нового бренду громади?

2. Який вектор має бути закладено в брендбук – задачі на майбутнє чи відтворення традиції?

3. Які елементи чи послання мають бути обов’язково присутні в бренді громади?

Учасники консультації:

  • Володимир Міцук, Білозірський сільський голова

  • Сергій Пасічник, регіональний представник ГО “Центр UA” у Черкаській області.

За додатковою інформацією звертайтесь до Сергія Пасічника за телефоном (066) 2172455 або на пошту [email protected].

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Як має виглядати бренд Білозірської ОТГ?