
01 серпня о 12:00 у залі засідань Коропської селищної ради (Чернігівська обл., смт. Короп, вул. Горького, буд. 9) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо створення програми стерилізації та щеплення безпритульних тварин громади.
У Коропській ОТГ програма стерилізації безпритульних тварин на рівні громади не діє і тварини продовжують розмножуватися, що суттєво збільшує імовірність нападів на людей та розповсюдження сказу. Мешканці громади неоднарозово висловлювали занепокоєння ситуацією із безпритульними тваринами, критикуючи негуманні способи вирішення проблеми.
Громадська організація “Центр UA” спільно з органами місцевого самоврядування, зооволонтерами, ветеринарами та небайдужими мешканцями обговорять, якими гуманними способами можна зменшити кількість безпритульних тварин у Коропській ОТГ.
Питання публічної консультації:
1. Як гуманно зменшити кількість безпритульних тварин та убезпечити їх від хвороб?
2. Як підвищити рівень зоовідповідальності мешканців громади?
Учасники публічної консультації:
-
Віктор Журавель, голова Коропської ОТГ, Коропський селищний голова
-
Валентина Корольова, начальниця відділу економіки Коропської селищної ради
-
Валентина Ганус, зооволонтерка
-
Таїсія Онопка, зооволонтерка, голова Коропського представництва Товариства Червоного Хреста України
-
Юрій Мозговий, заступник начальника Коропського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області
-
Микола Поліщук, начальник Коропської районної державної лікарні ветеринарної медицини
-
Микола Махновець, завідувач протиепізоотичним відділом Коропської районної державної лікарні ветеринарної медицини, лікар-епізоотолог
-
Сергій Мурашко, керівник КП “Благоустрій”
-
Тетяна Діденко, начальниця Чернігівського КП “Ветеринарно-стерилізаційний центр “Крок до тварин”
-
Денис Мурза, модератор заходу, представник ГО “Центр UA” в Чернігівській області
За додатковою інформацією звертайтесь до Дениса Мурзи за телефоном (095) 285 1099 або на пошту [email protected].
Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Якщо вам сподобалась ця публікація, то можете підтримати нас
Підтримати