В Жовтанецькій ОТГ готові до активної праці з молоддю – результат публічної консультації

27 Червня 2019
В Жовтанецькій ОТГ готові до активної праці з молоддю – результат публічної консультації
Головна > Публічні консультації в громадах > В Жовтанецькій ОТГ готові до активної праці з молоддю – результат публічної консультації

Рада Жовтанецької ОТГ готова проводити більше заходів для молоді, які потребує молодь в громаді. Про це домовилися на публічній консультації із заінтересованими сторонами, яку 25 червня 2019 року організувала ГО “Центр UA”.

На зустрічі представники місцевої влади, депутати, молодь, працівники народних домів, бібліотек та шкіл обговорювали, як залучати молодь до соціально-культурного життя громади. Найбільше уваги приділили темам заходів та варіантам залучення молоді до організації подій.

За словами начальниці відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Надії Шостак влада готова всіляко сприяти активізації молодих людей, зокрема для цього готові виділяти кошти на молодіжні проекти та ініціативи, а також планують створити молодіжну раду та провести різноманітні обміни та навчання.

“Наразі найактивнішими молодими людьми є старшокласники, але ми хочемо, щоб і не шкільна молодь була активними учасниками життя громади”, – зазначила вона. 

В Жовтанецькій ОТГ готові до активної праці з молоддю - результат публічної консультації

Як зазначає студентка Юля Павлуць: “Нам потрібно більше прислухатися до молоді, почути нашу думку, чого нам потрібно для того щоб було цікаво відпочивати в громаді, а владі чіткіше враховувати потреби”.

Цікаву думку зазначили і жителі громади. Вони вважають, що варто привозити цікавих спікерів і говорити на життєво важливі теми, зокрема про те, що турбує громаду: подружнє життя, можливості саморозвитку, ведення власного бізнесу, і тоді буде ходити і не тільки молодь.

Для того, щоб підняти рівень нешкільної активізації регіональний координатор ГО “Centre UA” Андрій Фендик запропонував:

“Першочергово варто провести якісне опитування із аналізом ідей та активних людей, провести вечори перегляду фільмів під відкритим небом, зустрічі із успішними спікерами на цікаві для молоді теми, а також дискотеки за участю відомих діджеїв Львова.

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

В Жовтанецькій ОТГ готові до активної праці з молоддю - результат публічної консультації