В чиїх руках комунікаційна стратегія м. Вознесенська?

05 Грудня 2019
В чиїх руках комунікаційна стратегія м. Вознесенська?
Головна > Публічні консультації в громадах > В чиїх руках комунікаційна стратегія м. Вознесенська?

7 грудня о 12:00 в приміщенні міської молодіжної ради (м.Вознесенськ, вул.Виноградна, 38) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо відсутності розробленої комунікаційної стратегії м. Вознесенська для ефективної співпраці із громадськістю.

У громади не існує позиціонування громади для інвесторів, також відсутні канали комунікації, які можуть швидко донести інформацію до громадськості. До того ж рада недооцінює значення інформаційно-комунікаційного аспекту в процесі роботи місцевої ради. В подальшому такий стан речей може призвести до зневіри мешканців у спроможність громади та сповільнення розвитку партисипативної демократії на місцевому рівні.

Громадська організація “Центр UA” разом з мешканцями, депутатами ради та громадськими активістами обговорять, як вибудувати внутрішні та зовнішні комунікації.

Питання до обговорення:

1. Якою має бути довгострокова комунікаційна стратегія ОТГ?

2. Які джерела фінансування можна залучити для вирішення проблеми?

3. Як залучити найбільш якісні кадри для комунікації політики ОТГ?

Учасники консультації:

  • Анастасія Супрун, експерт з комунікації

  • Тетяна Степанова, представниця ГО “Центр UA” у Миколаївській області.

За додатковою інформацією звертайтесь до Тетяни Степанової за адресою [email protected]  за телефоном 073-79-21-96 .

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

В чиїх руках комунікаційна стратегія м. Вознесенська?