У який спосіб найкраще оптимізувати шкільні заклади у Зорівській ОТГ?

25 Вересня 2019
У який спосіб найкраще оптимізувати шкільні заклади у Зорівській ОТГ?
Головна > Публічні консультації в громадах > У який спосіб найкраще оптимізувати шкільні заклади у Зорівській ОТГ?

26 вересня о 15:00 в будинку культури Зорівської сільської ради (Черкаська обл,, с. Зорівка, Золотоніський район) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо перспектив існування і функціонування шкільних закладів у Зорівській ОТГ.

Наразі кількість учнів, що навчається в селах ОТГ, менша за передбачені в цих школах нормативи. Крім цього, рівень забезпечення матеріально-технічної бази у навчальних закладах громади не відповідає сучасним стандартам. Причиною цього є як загальне скорочення кількості населення, так і нестача фінансування для всієї мережі шкільних закладів та фахових вчителів, які би хотіли працювати в громаді.

Громадська організація “Центр UA” разом із мешканцями Зорівської територіальної громади, депутатами селищної ради, громадськими активістами та представниками місцевого бізнесу обговорять, як оптимально використовувати наявні бюджетні кошти на освіту і в той же час зберегти освітню та соціальну складову наявної мережі навчальних закладів.

Питання до обговорення:

  1. Як має відбуватися оптимізація мережі навчальних закладів?

  2. Якими мають бути пріоритети використання будівель та приміщень шкіл, що підпадають під скорочення?

  3. На що в першу чергу слід спрямувати бюджетні кошти в сфері освіти?

Учасники консультації:

  • Юрій Гунько, Зорівський сільський голова

  • Сергій Пасічник, регіональний представник ГО “Центр UA” у Черкаській області.

За додатковою інформацією звертайтесь до Сергія Пасічника за телефоном (066) 2172455 або на пошту [email protected] .

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

У який спосіб найкраще оптимізувати шкільні заклади у Зорівській ОТГ?