У Вільховецькій ОТГ розроблять план втілення соціальних проектів – результат публічної консультації

13 Вересня 2019
У Вільховецькій ОТГ розроблять план втілення соціальних проектів – результат публічної консультації
Головна > Публічні консультації в громадах > У Вільховецькій ОТГ розроблять план втілення соціальних проектів – результат публічної консультації

Громада Вільховецької ОТГ розробить план втілення соціальних проектів, які планують виконувати спільно з бізнесом, владою та громадою. Про це домовилися на публічній консультації з заінтересованими сторонами, яку 11 вересня 2019 року організувала ГО “Центр UA”.

На зустрічі представники місцевої влади, молоді, бізнесу та небайдужі мешканці обговорили можливості вирішити проблему залученння всіх секторів громади до реалізації спільних соціальних проектів у Вільховецькій ОТГ. Найбільше уваги приділили питанню залученню коштів для створення просторів для проведення веселого дозвілля та спорту для молоді.

За словами Міли Кричфалушій, представниці Вільховецької сільської ради, якщо владі вдасться залучити бізнес до співпраці, то це дало б неймовірний поштовх для розвитку ОТГ: 

“Кооперація задля громади дає нам можливість втілити дуже амбітні плани жителів в життя. З нашого боку ми готові підтримати ініціативи жителів та молоді, а також представників бізнесу. Надіюся результати не змусять чекати”, – зазначила вона. 

Влад Дьордяй, представник Молодіжної Ради Вільховецької ОТГ зазначив, що молодь готова долучатися всіма силами до вирішення проблеми, молодь не має фінансової спроможності, але готова допомогти робочими руками та цікавими ідеями: 

“В нас є ідеї , які ми б хотіли запропонувати втілити в життя, але без влади та бізнесу ми, на жаль, безсилі. Молодь буде дуже вдячна всім, хто допоможе нам в майбутньому”.

Ігор Вишняк, регіональний представник ГО “Центр UA” впевнений, що треба скласти календар виконання соціального проекту, а також схему розподілу обов’язків кожного з членів команди. Він допоможе розуміти послідовність дій та загальний напрямок розвитку проектів громади.

За підсумками заходу учасники домовилися налагодити співпрацю та розробити план втілення спільних  соціальних проектів в громаді, залучаючи і владу, і бізнес, і молодь і жителів громади.

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

У Вільховецькій ОТГ розроблять план втілення соціальних проектів – результат публічної консультації