У Вільховецькій ОТГ планують створити молодіжну раду – результат публічної консультації

19 Червня 2019
У Вільховецькій ОТГ планують створити молодіжну раду – результат публічної консультації
Головна > Публічні консультації в громадах > У Вільховецькій ОТГ планують створити молодіжну раду – результат публічної консультації

Рада Вільховецької ОТГ та активна молодь створять молодіжний орган, завдяки якому будуть розвивати дозвілля, залучатимуть молодь у процес прийняття рішень, створювати інфраструктуру та проведуть спортивні змагання. Про це домовилися на публічній консультації із заінтересованими сторонами, яку 17 червня 2019 року організувала ГО “Центр UA”.

На зустрічі представники місцевої влади, молоді та небайдужі мешканці обговорили, як створити умови для якісного дозвілля, самоосвіти та розвитку, щоб підвищити рівень задоволення життям в громаді та країні в цілому.

За словами голови Вільховецької ОТГ Михайла Цірика, рада готова підтримувати ініціативи молоді та створювати молодіжну раду в ОТГ:

“Ми зацікавлені у тому, щоб у нас формувалися групи активних людей – лідерів, які б допомагали нам залучати до спільної діяльності ширші кола наших жителів. Надіємось, що молодь знайде шлях для того, щоб підвищити привабливість нашої ОТГ не тільки для її жителів, але і для іноземних інвесторів та донорів”.

Молодь на даний момент має велику кількість можливостей, як вважає менеджерка зі зв’язків з громадськістю Вільховецької ОТГ Міла Кричфалушій. Тому вона закликала не покидати рідну громаду, а навпаки  активно долучитись до її розбудови: 

“В регіоні на сьогодні вже є приклади того, що новостворені молодіжні організації стають успішними: створюють інфраструктуру, умови для цікавого дозвілля та навчання, залучення коштів для розвитку громади. Я вірю, що і нам це під силу, але для цього потрібно об’єднати зусилля всередині ОТГ”, – впевнена вона.

У Вільховецькій ОТГ планують створити молодіжну раду – результат публічної консультації

На завершення заходу представник ГО “Центр UA” Ігор Вишняк наголосив, що робота над проблемою слід продовжувати і після консультації. Це також підтвердили учасники консультації, які найближчим часом займуться реєстрацією молодіжного органу і до кінця літа проведуть перші заходи.

За підсумками заходу учасники домовилися  поширювати інформацію про результати зустрічі та навіть вибрали дату для першої зустрічі і планування діяльності молодіжної ради в ОТГ та  запрошення активних громадян до проведення спільних заходів. 

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

У Вільховецькій ОТГ планують створити молодіжну раду – результат публічної консультації