У Старобогородчанській ОТГ розпочав роботу Молодіжний центр — результати публічних консультацій

13 Травня 2019
У Старобогородчанській ОТГ розпочав роботу Молодіжний центр — результати публічних консультацій
Головна > Публічні консультації в громадах > У Старобогородчанській ОТГ розпочав роботу Молодіжний центр — результати публічних консультацій

Молодіжний центр Старобогородчанської ОТГ діє уже понад два місяці. Він має два приміщення, які молодь використовує за власними потребами. У кожному з приміщень є вся необхідна техніка для проведення тематичних заходів (звук, освітлення, комп’ютер та проектор). 

Близько 186 тисяч грн на облаштування простору з обласного бюджету залучили, а за кошти сільської ради (20 тисяч грн) вдалося зробити ремонт в одній із менших кімнат. Зокрема, кімнати облаштували дерев’яними диванами та поличками для книг  з мотивуючими написами «Йди до мрії», «Просто зроби це», «Хочеш змінити світ – почни із себе». Також, за словами заступника голови Старобогородчанської ОТГ Юрія Іванишина, завдяки конкурсу місцевих ініціатив у рамках проекту «Разом до успіху», що реалізовує БФ «Центр громадських ініціатив», для діяльності простору придбали попкорн-машину, канцтовари та інші матеріали на суму близько 55 000 тисяч грн. 

На сьогодні молодіжний центр вже має план проведення різноманітних заходів для молоді (перегляди фільмів, змагання, навчальні тренінги та лекції, зустрічі з успішними людьми). У такий спосіб молодь отримала місце для неформальної освіти, простір для самовираження та реалізації лідерського потенціалу. Крім цього, тепер для своєї діяльності приміщення молодіжного центру використовує і молодіжна рада, яку очолює Леся Клим’юк.

Така активна діяльність молоді у Старобогородчанській ОТГ – наслідок публічних консультацій, які проводить із заінтересованими сторонами ГО “Центр UA”.