У Красилівській ОТГ створять молодіжну громадську раду при виконавчому комітеті – результат публічної консультації

17 Травня 2019
У Красилівській ОТГ створять молодіжну громадську раду при виконавчому комітеті – результат публічної консультації
Головна > Публічні консультації в громадах > У Красилівській ОТГ створять молодіжну громадську раду при виконавчому комітеті – результат публічної консультації

Молодь ініціює створення молодіжної громадської ради при виконавчому комітеті Красилівської ОТГ. Про це домовилися на публічній консультації із заінтересованими сторонами, яку 15 травня 2019 року організувала ГО “Центр UA”.

На зустрічі представники місцевої влади, педагоги-організатори зі шкіл громади, лідери учнівського самоврядування обговорили можливості активізації роботи молоді з місцевою владою. Найбільше уваги приділили питанню налагодження постійної сталої співпраці.

За словами голови Красилівської міської ОТГ Ніли Островської, рада та виконком готові постійно співпрацювати з молоддю міста, аби забезпечувати їхні інтереси:

“Дуже важливо, щоб при прийнятті рішень ми враховували думки та потреби максимально можливої кількості мешканців громади. Молодь є нашим майбутнім, тому з нею потрібно системно працювати і ми до цього готові”, – зазначила вона.

З усіх можливих варіантів активізації співпраці молоді та влади громади учасники зійшлись на створенні молодіжної громадської ради при виконавчому комітеті Красилівської міської ОТГ.

Лідер студентського самоврядування Красилівської міської ОТГ Ілля Харчук зазначив, що ідей у молоді є досить багато:

“Ми вже працюємо над проектом із сортування сміття в школах громади, адже проблема екології – чи не найважливішою в сучасному суспільстві. Окрім того, є ряд пропозицій у інших сферах, які можна було б реалізувати через молодіжну громадську раду”.

У Красилівській ОТГ створять молодіжну громадську раду при виконавчому комітеті – результат публічної консультації

Учасники консультації також зазначили, що важливо долучити до створення громадської ради та її роботи не тільки учнівську молодь:

“У нас в громаді є активні молоді люди, які займаються бізнесом, є молодь з інвалідністю, їх також потрібно залучити до роботи майбутньої ради інакше ми просто продублюємо вже існуючу учнівську раду”, – зауважила Олена Заїка, начальниця відділу освіти, молоді та спорту Красилівської міської ОТГ.

На завершення заходу представник ГО “Центр UA” Олег Черненко наголосив, що робота над створенням молодіжної громадської ради не повинна припинятись:

“Вже видно, що у створенні цього органу зацікавлені всі сторони. Далі потрібно провести ще одну консультацію, на якій буде визначено формат роботи та критерії відбору членів молодіжної громадської ради”, – наголосив громадський активіст.

За підсумками заходу учасники домовилися додатково обдумати можливі напрямки та формати роботи молодіжної громадської ради при виконавчому комітеті Красилівської ОТГ та внести свої пропозиції на наступній публічній консультації.

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

У Красилівській ОТГ створять молодіжну громадську раду при виконавчому комітеті – результат публічної консультації