У Білокоровицькій ОТГ набиратимуть фахівців ЦНАПу та розроблятимуть Концепцію з його модернізації – результат публічної консультації

12 Липня 2019
У Білокоровицькій ОТГ набиратимуть фахівців ЦНАПу та розроблятимуть Концепцію з його модернізації  – результат публічної консультації
Головна > Публічні консультації в громадах > У Білокоровицькій ОТГ набиратимуть фахівців ЦНАПу та розроблятимуть Концепцію з його модернізації – результат публічної консультації

Громада  Білокоровицької ОТГ займеться створенням Центру надання адміністративних послуг. Про це домовилися на публічній консультації з заінтересованими сторонами, яку 10 липня 2019 року організувала ГО “Центр UA”.

На зустрічі працівники сільської ради, бібліотекарі, представники виконавчого комітету та громадських організацій обговорили можливості подолання проблеми щодо необхідності відвідувати різні установи для вирішення питань з надання адміністративних послуг.

За словами голови Білокоровицької ОТГ Сергія Коцура, в ОТГ цілком можливо створити ЦНАП, оскільки сільська рада отримала кошти субвенції з державного бюджету на проведення робіт, пов’язаних зі створенням і забезпеченням функціонування центрів надання адміністративних послуг. Такий вид фінансування передбачає співфінансування з сільського бюджету громади. 

“Для того, щоб організувати надання якісних адміністративних послуг в нашій ОТГ, потрібно виділити кошти для співфінансування. Проситиму депутатський корпус підтримати цю ініціативу”, – зазначив він. 

Спеціалістка з питань комунального господарства та благоустрою Галина Мартинчук запропонувала створити робочу групу та затвердити план заходів зі створення ЦНАП в Білокоровицькій ОТГ.

“До того часу, поки самі не станемо до активної роботи щодо створення “Прозорого офісу” чи ЦНАПу, доти його не буде. Саме тому пропоную створити робочу групу, яка буде розробляти та контролювати процес запровадження широкого спектру адмінпослуг”.

У Білокоровицькій ОТГ набиратимуть фахівців ЦНАПу та розроблятимуть Концепцію з його модернізації  – результат публічної консультації

Окремо голова ради Сергій Коцур підкреслив, що наразі існує проблема укомплектування штату ЦНАП:

“Надавати послуги повинні адміністратори, які мають бути фахово підготовлені. Переконаний у тому, що у нас в сільській раді є фахівці, які зможуть забезпечити якісне обслуговування у ЦНАПі, а для цього ми проведемо конкурси на заміщення вакантних посад”.

На завершення заходу представник ГО “Центр UA” Сергій Яцик наголосив, що робота над проблемою продовжуватиметься і після консультації, оскільки паралельно із конкурсами на посади адміністраторів робоча група займеться розробкою проектів рішень “Про затвердження концепції зі створення ЦНАП” та “Про затвердження графіку роботи ЦНАП”.

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

У Білокоровицькій ОТГ набиратимуть фахівців ЦНАПу та розроблятимуть Концепцію з його модернізації  – результат публічної консультації