Що зробити, аби бібліотеки стали привабливими для відвідувачів у Краснопільській ОТГ?

10 Грудня 2019
Що зробити, аби бібліотеки стали привабливими для  відвідувачів у Краснопільській ОТГ?
Головна > Публічні консультації в громадах > Що зробити, аби бібліотеки стали привабливими для відвідувачів у Краснопільській ОТГ?

12 грудня об 11:00 в Краснопільській селищній раді (Сумська обл., смт. Краснопілля, вул. Мезенівська, 2) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо створення освітніх та креативних просторів у бібліотеках громади.

Освітні та креативні простори на базі бібліотек громади стануть місцем для проведення ефективного дозвілля як для дітей і молоді, так і для мешканців будь-якого віку. Відділ культури Краснопільської селищної ради та працівники бібліотек поступово працюють над реформування бібліотечної сфери, проте перетворення просторів потребує ширшого залучення та обговорення із активними мешканцями громади.

Громадська організація “Центр UA” разом із мешканцями Краснопільської територіальної громади, працівниками відділу культури, туризму, молоді та спорту, бібліотекарями та активною молоддю обговорять, як створити сучасні простори для розвитку громадян на основі бібліотек.

Питання до обговорення:

1. Які послуги мають пропонувати бібліотеки, щоб бути корисними населенню?

2. Які джерела фінансування можна залучити для покращення вигляду бібліотек та закупівлі нових книг?

3. Як спонукати мешканців відвідувати бібліотеки?

Учасники обговорення:

  • Василь Лавріненко, заступник селищного голови з питань діяльності органів виконавчої влади;

  • Анжела Назаренко, начальниця відділу культури, туризму, молоді та спорту;

  • Ірина Стасюк, представниця ГО “Центр UA” у Сумській області.

За додатковою інформацією звертайтесь до Ірини Стасюк за телефоном (093) 567 89 38 або на пошту [email protected].

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Що зробити, аби бібліотеки стали привабливими для  відвідувачів у Краснопільській ОТГ?