Що робити зі сміттям у лісах Бузької ОТГ?

11 Грудня 2019
Що робити зі сміттям у лісах Бузької ОТГ?
Головна > Публічні консультації в громадах > Що робити зі сміттям у лісах Бузької ОТГ?

12 грудня о 16.00 в приміщенні Будинку культури (Миколаївська область, Воскресенський район, вул. Отамана Григор’єва. 276) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо утворення стихійних звалищ.

Несанкціоноване викидання сміття шкодить місцевій екосистемі, здоров’ю мешканців, а також шкодять туристичному потенціалу громади. Також мешканці громади не сплачують кошти за вивіз сміття та викидають сміття в ліс. 

Громадська організація “Центр UA” із представниками ради Бузької територіальної громади, співробітниками комунальних підприємств, активістами та мешканцями громади обговорять, як навчити мешканців громади сортувати сміття, коли і як запустити продаж вторинної сировини, а також які просвітницькі заходи потрібні для донесення до мешканців важливості проблеми утворення стихійних звалищ і спалювання ТПВ.

Питання публічної консультації:

  1. Як і за які кошти можна налагодити сортування сміття та продаж вторсировини?

  2. Як заохотити мешканців сортувати?

  3. Як боротися зі стихійними сміттєзвалищами?

Учасники консультації:

  • Юрій Заволока, голова Бузької ОТГ

  • Тетяна Степанова, представниця ГО “Центр UA” в Миколаївській області.

За додатковою інформацією звертайтесь до Тетяни Степанової – (073) 479-21-96.

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Що робити зі сміттям у лісах Бузької ОТГ?