Ремонт гімназії в Білолуцьку: як посилити публічний контроль?

10 Серпня 2018
Ремонт гімназії в Білолуцьку: як посилити публічний контроль?
Головна > Публічні консультації в громадах > Ремонт гімназії в Білолуцьку: як посилити публічний контроль?

11 серпня о 13:30 год в Білолуцькому селищному будинку культури (смт. Білолуцьк, вул. 1 Травня, 5 Новопсковського району, Луганської області) відбудеться публічна консультація з заінтересованими сторонами щодо капітального ремонту даху Білолуцької гімназії. Відсутність громадського контролю за ходом повторного капітального ремонту даху Білолуцької гімназії може призвести до відхилень від встановлених норм і стандартів будівництва та нецільового використання бюджетних коштів. Представники громадської організації “Центр UA” спільно з місцевою владою й активістами визначать ключові заходи та механізми, які сприятимуть публічному контролю з боку влади та громадськості за ремонтними роботами в навчальному закладі.

Питання публічної консультації:

 1. Які чинники вплинуть на підвищення рівня публічного контролю за повторним капітальним ремонтом даху Білолуцької гімназії?
 2. Які заходи потрібно здійснити в рамках публічного контролю влади і громади за капітальним ремонтом даху Білолуцької гімназії?

Учасники обговорення:

 • Тетяна Соловйова, депутатка Новопсковської районної ради та голова Новопсковського осередку ВГО “Журналісти проти корупції”;  
 • Сергій Полтенко, голова Білолуцької селищної ради;
 • Ольга Кравченко, активістка смт. Білолуцьк;
 • Олександр Велієв, священник Свято-Троїцького храму в смт. Білолуцьк;
 • Наталя Біла, представниця батьківського комітету Білолуцької гімназії;
 • Надія Шевченко, член ГО “Центр підтримки громади”;  
 • Дмитро Веретеннік, член ГО “Всеукраїнський центр громадських ініціатив”;    
 • Катерина Соловйова, президент ГО “Центр підтримки громади”;  
 • Алена Колоколова, керівниця ініціативної групи в смт. Білолуцьк.

Модератор — Сергій Кошель, координатор ГО “Центр UA” у Луганській та Донецькій областях.

ГО “Центр UA” запроваджує практику вирішення місцевих проблем шляхом пошуку оптимальних рішень спільно з громадою. Проведення публічних консультацій з залученням представників різних заінтересованих сторін дозволить місцевій владі  розробляти та ухвалювати більш якісні рішення, які будуть зрозумілими і тому підтриманими громадою.

За додатковою інформацією звертайтесь до Сергія Кошеля — (093) 576 15 52, [email protected]

Публічна консультація відбувається у рамках проекту “Програма сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст діяльності в рамках проекту є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.