Чи зможуть мешканці Білокоровицької ОТГ отримувати якісні адміністративні послуги? – АНОНС

05 Липня 2019
Чи зможуть мешканці Білокоровицької ОТГ отримувати якісні адміністративні послуги? – АНОНС
Головна > Публічні консультації в громадах > Чи зможуть мешканці Білокоровицької ОТГ отримувати якісні адміністративні послуги? – АНОНС

10 липня об 11:00 в приміщенні Білокоровицької сільської ради (Житомирська обл., с. Білокоровичі, вул. Тараса Шевченка, буд. 69А) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо проблеми отримання мешканцями неякісних адміністративних послуг.

Нерідко отримання мешканцями громади необхідних адміністративних послуг здійснюється переважно у різних органах виконавчої влади, які мають обмежені прийомні години. Окрім того, відсутні умови доступу до адміністративних послуг для осіб з обмеженими фізичними можливостями (людей з інвалідністю, з додатковими потребами).

Громадська організація “Центр UA” разом з мешканцями Білокоровицької територіальної громади, депутатами сільської ради, громадськими активістами та фахівцями ради обговорять, як покращити якість надання адміністративних послуг.

Питання до обговорення:

1. Які існують механізми покращення якості надання адміністративних послуг у громаді?

2. Чи є створення належного ЦНАПу оптимальними варіантом у вирішенні даної проблеми?

Учасники консультації:

  • Сергій Коцур, голова Білокоровицької сільської ОТГ

  • Галина Мартинчук, начальниця відділу ЦНАП Білокоровицької сільської ради

  • Сергій Яцик, представник ГО “Центр UA” у Житомирській області.

За додатковою інформацією звертайтесь до Сергія Яцика за телефоном (098) 015 87 78 або на пошту [email protected] .

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Чи зможуть мешканці Білокоровицької ОТГ отримувати якісні адміністративні послуги? - АНОНС