Оновлення Угоди про Асоціацію з ЄС: потреби та очікування бізнесу Волині

16 Листопада 2020
Оновлення Угоди про Асоціацію з ЄС: потреби та очікування бізнесу Волині
Головна > Оновлення Угоди про асоціацію з ЄС > Оновлення Угоди про Асоціацію з ЄС: потреби та очікування бізнесу Волині

Публічна консультація з бізнес-спільнотою Волині

20 листопада об 11.00 Центр спільних дій разом з офісом віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства проведуть публічну консультацію “Оновлення Угоди про Асоціацію з ЄС: потреби та очікування бізнесу Волині” в івентхолі Passage Interdit (Луцьк, вул. Набережна 42). 

Майже 5 років в Україні діє Угода про асоціацію з ЄС. Найближчим часом наша держава зможе підвести підсумки та за потреби оновити важливі параметри в торговельній частині, аби український бізнес ще більш ефективно інтегрувався в європейський ринок.  

Для цього потрібно сформувати обґрунтовану позицію української сторони. Її можуть сформувати представники бізнес-спільноти, які є безпосередніми учасниками Угоди. Адже їхні пропозиції є ключовими. Тому Центр спільних дій спільно з офісом віцепрем’єр-міністерки проведуть серію зустрічей з регіональним бізнесом щодо можливого оновлення та модернізації положень про зону вільної торгівлі.   

Цього разу така зустріч відбудеться в Луцьку, щоб обговорити такі питання:  

  • Угода про асоціацію – 5 років, що змінили структуру торгівлі з ЄС. Наскільки регіональний бізнес зміг скористатися можливостями ПВЗВТ з ЄС?  

  • Які є перешкоди для ефективного використання можливостей в торгівлі з ЄС?  

  • Якої державної підтримки потребує бізнес Волині для виходу на ринок ЄС?  

Якщо ви представляєте бізнес Волині і хочете взяти участь в консультації, то підтвердіть, будь ласка, вашу участь до 19:00 18 листопада за телефоном 0932205319 або на e-mail[email protected] чи заповніть електронну форму.