Оновлення Угоди про Асоціацію з ЄС: потреби та очікування бізнесу Одещини

19 Серпня 2020
Оновлення Угоди про Асоціацію з ЄС: потреби та очікування бізнесу Одещини
Головна > Оновлення Угоди про асоціацію з ЄС > Оновлення Угоди про Асоціацію з ЄС: потреби та очікування бізнесу Одещини

Публічна консультація з бізнес-спільнотою Одещини

21 серпня об 11.00 Центр спільних дій разом з офісом віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції проведе публічну консультацію “Оновлення Угоди про Асоціацію з ЄС: потреби та очікування бізнесу Одещини в готелі ІІ Decameron (конференц-зал Bocaccio) за адресою вул. Леха Качинського (Польська) 10. 

Вже майже 5 років в Україні діє Угода про асоціацію з ЄСУ наступному році наша держава зможе підвести підсумки, зокрема оцінити її реалізацію в економічній сфері та за потреби оновити важливі параметри в торговельній частині для більш ефективної інтеграції українського бізнесу в європейський ринок. 

Утім, сформувати обґрунтовану та реалістичну позицію української сторони без врахування пропозицій бізнес-спільноти, які є безпосередніми учасниками Угоди, неможливо. Адже їхні пропозиції є ключовими. Тому Центр спільних дій спільно з віцепрем’єр-міністеркою проведуть серію зустрічей з регіональним бізнесом щодо оновлення та модернізації положень про зону вільної торгівлі.  

Вперше така зустріч відбудеться в Одесі, щоб обговорити такі питання: 

  1. Угода про асоціацію – 5 років, що змінили структуру торгівлі з ЄС. Наскільки регіональний бізнес зміг скористатися можливостями ПВ ЗВТ з ЄС?  

  1. Які є перешкоди до ефективного використання можливостей в торгівлі з ЄС?  

  1. Оновлення Угоди. Як цей процес може сприяти нарощуванню вашої торгівлі з ЄС?  

  1. Чи стикалися з труднощами у комунікації з органами ЄС чи держав-членів. Чи існують додаткові технічні бар’єри, які обмежують вашу торгівлю? 

Якщо ви представляєте бізнес Одещини і хочете взяти участь в консультації, то підтвердіть, будь ласка, вашу участь до 19:00 19 серпня за телефоном 0932205319 або у відповідь на цього листа на e-mail[email protected] чи заповніть електронну форму. 

Просимо також заповнити більше детальну онлайн-анкету з оновлення Угоди: https://bit.ly/AAupdateform.