Оновлення Угоди про Асоціацію з ЄС: потреби та очікування бізнесу Херсонщини

12 Жовтня 2020
Оновлення Угоди про Асоціацію з ЄС: потреби та очікування бізнесу Херсонщини
Головна > Оновлення Угоди про асоціацію з ЄС > Оновлення Угоди про Асоціацію з ЄС: потреби та очікування бізнесу Херсонщини

Публічна консультація з бізнес-спільнотою Херсонщини

15 жовтня з 15.30 до 17.00 відбудеться публічна консультація «Оновлення Угоди про Асоціацію з ЄС: потреби та очікування бізнесу Херсонщини». Це серія регіональних подій, яку організовує Центр спільних дій разом спільно з офісом віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України. Захід відбудеться у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Гончара (Херсон, вул. Героїв Крут, 2).  

Україна вже майже 5 років працює в межах Угоди про Асоціацію з ЄС. Наступного року наша держава зможе підбити підсумки та за потреби оновити важливі параметри в торговельній частині для більш ефективної інтеграції українського бізнесу в європейський ринок. 

Аби позиція української сторони була обґрунтованою та реалістичною, важливо порадитися з тими, на кого Угода впливає безпосередньо. Це – бізнес. Саме їхні пропозиції є ключовими. Тому Центр спільних дій спільно з офісом віцепрем’єр-міністерки проводять серію зустрічей з регіональним бізнесом щодо оновлення та модернізації положень про зону вільної торгівлі.  

Така зустріч відбудеться і в Херсоні, щоб обговорити такі питання: 

  1. Угода про асоціацію – 5 років, що змінили структуру торгівлі з ЄС. Наскільки регіональний бізнес зміг скористатися можливостями ПВЗВТ з ЄС?  

  1. Які є перешкоди для ефективного використання можливостей в торгівлі з ЄС?  

  1. Якої державної підтримки потребує бізнес Херсонщини для виходу на ринок ЄС?  

Якщо ви представляєте бізнес Херсонщини і хочете взяти участь в консультації, то підтвердіть, будь ласка, вашу участь до 19:00 13 жовтня за телефоном 0932205319 або на e-mail[email protected] чи заповніть електронну форму.