Оновлення Угоди про Асоціацію з ЄС: потреби та очікування бізнесу Харківщини

07 Жовтня 2020
Оновлення Угоди про Асоціацію з ЄС: потреби та очікування бізнесу Харківщини
Головна > Оновлення Угоди про асоціацію з ЄС > Оновлення Угоди про Асоціацію з ЄС: потреби та очікування бізнесу Харківщини

Публічна консультація з бізнес-спільнотою Харківщини

12 жовтня з 11.00 до 13.00 відбудеться публічна консультація «Оновлення Угоди про Асоціацію з ЄС: потреби та очікування бізнесу Харківщини»Це серія регіональних подій, яку організовує Центр спільних дій разом спільно з офісом віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України. Захід відбудеться у сірому залі Fabrika.space, сірий зал (Харків, вул. Благовіщенська, 1). 

Угода про Асоціацію з ЄС вже діє майже 5 роківНаступного року Україна зможе підбити підсумки та за потреби оновити важливі параметри в торговельній частині для більш ефективної інтеграції українського бізнесу в європейський ринок. 

Для того, щоб сформувати обґрунтовану та реалістичну позицію української сторони, слід порадитися з тими, на кого Угода впливає безпосередньо. Це – бізнес. Їхні пропозиції є ключовими. Тому Центр спільних дій спільно з офісом віцепрем’єр-міністерки проведуть серію зустрічей з регіональним бізнесом щодо оновлення та модернізації положень про зону вільної торгівлі.  

Цього разу така зустріч відбудеться в Харкові, щоб обговорити такі питання: 

  1. Угода про асоціацію – 5 років, що змінили структуру торгівлі з ЄС. Наскільки регіональний бізнес зміг скористатися можливостями ПВЗВТ з ЄС?  
  2. Які є перешкоди для ефективного використання можливостей в торгівлі з ЄС?  
  3. Якої державної підтримки потребує бізнес Харківщини для виходу на ринок ЄС?  

Якщо ви представляєте бізнес Харківщини і хочете взяти участь в консультації, то підтвердіть, будь ласка, вашу участь до 15:00 9 жовтня за телефоном 0932205319 або на e-mail[email protected] чи заповніть електронну форму.