Оновлення Угоди про Асоціацію з ЄС: потреби та очікування бізнесу Дніпропетровщини

25 Листопада 2020
Оновлення Угоди про Асоціацію з ЄС: потреби та очікування бізнесу Дніпропетровщини
Головна > Оновлення Угоди про асоціацію з ЄС > Оновлення Угоди про Асоціацію з ЄС: потреби та очікування бізнесу Дніпропетровщини

Публічна консультація з бізнес-спільнотою Дніпропетровщини

30 листопада о 15.00 Центр спільних дій разом з офісом віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції проведуть публічну консультацію “Оновлення Угоди про Асоціацію з ЄС: потреби та очікування бізнесу Дніпропетровщини” у конференц-залі Дніпропетровської ОДА (м.  Дніпро, пр. Олександра Поля, 1).

В Україні діє майже 5 років діє Угода про Асоціацію з ЄС. Найближчим часом наша держава підведе підсумки 5-річної роботи і за потреби зможе оновити важливі параметри в торговельній частині. Все для того, аби український бізнес мав більше можливостей без проблем вийти на європейський ринок.   

Але перед тим, як оновлювати деякі аспекти Угоди, потрібно сформувати обґрунтовану позицію. До цього процесу потрібно залучити представників бізнес-спільноти, які є безпосередніми учасниками Угоди. Адже їхні пропозиції є ключовими. Тому Центр спільних дій спільно з офісом віцепрем’єр-міністерки проводять серію зустрічей з регіональним бізнесом щодо можливої модернізації положень про зону вільної торгівлі.    

Цього разу така зустріч відбудеться у Дніпрі, щоб обговорити такі питання:   

  • Угода про асоціацію – 5 років, що змінили структуру торгівлі з ЄС. Наскільки регіональний бізнес зміг скористатися можливостями ПВЗВТ з ЄС?   

  • Які є перешкоди для ефективного використання можливостей в торгівлі з ЄС?   

  • Якої державної підтримки потребує бізнес Дніпропетровщини для виходу на ринок ЄС?   

Якщо ви представляєте бізнес Дніпропетровщини і хочете взяти участь в консультації, то підтвердіть, будь ласка, вашу участь до 12:00 30 листопада за телефоном 0932205319 або на e-mail[email protected] чи заповніть електронну форму.