Скасування власних рішень урядом

08 Квітня 2021
Скасування власних рішень урядом
Головна > Моніторинг рішень > Скасування власних рішень урядом

Україна стала перша за кількістю виявлених хворих і добової смертності від коронавірусу в Європі. Це свідчить про те, що Кабмін та Міністерство охорони здоров’я працюють не на повну силу, щоб захистити громадян від пандемії, а темпи вакцинації все ще незадовільні.

Сьогодні зосередимось на рішеннях президента та уряду, які виявились більш пріоритетними.  

Оголосили конкурси на державну службу

Хто ухвалив: уряд.

На кого вплине: громадян, Кабмін, працівників деяких органів виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, водіїв, бізнес, працівників лісового господарства, автоперевізників.

Що змінює: оголосили конкурси на посади:

Що так: дозволить побудувати аполітичну державну службу, яка працює в інтересах держави, а не на політиків, і відновити довіру громадян до державного апарату.

Детальніше про підводні камені пропозицій президента до закону щодо відновлення конкурсів на державну службу читайте у статті аналітика Олега Савичука “Кожному по в.о. міністра

Також в уряді скасували ліквідацію терорганів Держгеокадастру, а президент почав ротацію послів.

Нам дуже приємно, що ви цікавитесь суспільно-політичним життям нашої країни!

Якщо вам подобається те, що ми робимо, пропонуємо вам стати патроном Центру спільних дій та підтримати нас щомісячним внеском від 3$ тут. Окрім цього, щомісячні внески дадуть змогу вам ближче познайомитися з командою та отримати наші додаткові продукти.

Зрештою, так ви допоможете нам робити аналітику регулярною, політику більш доступною, а діяльність влади – прозорою для громадян усієї країни.