Санкції проти російських підприємств та установ

04 Квітня 2023
Санкції проти російських підприємств та установ
Головна > Моніторинг рішень > Санкції проти російських підприємств та установ

Указ Президента №191/2023 від 1 квітня 2023 року 

Хто ініціював: Президент України  

На кого вплине: українські та російські підприємства у сферах військово-промислового комплексу, фізичних осіб, на яких накладені санкції, міжнародну спільноту 

Що змінює:  

  • накладає санкції на 240 фізичних осіб та 155 юридичних осіб, серед яких Рада федерацій росії, Міністерство фінансів РФ, Федеральна служба безпеки, Федеральна служба охорони росії, на підприємства військово-промислового комплексу, приладобудування та радіо електроніки РФ, а також на іранську Ісламік Революшенарі Гард Корпс Рісьорч Енд Селф-Сафішіенсі Джіхад Організейшн.  
  • на фізичних осіб накладаються такі обмеження: блокування активів, запобігання виведенню капіталів за межі України, заборона участі в приватизації, заборона в’їзду на територію України, заборона на набуття у власність земельних ділянок;  
  • на юридичних осіб накладаються такі санкції: блокування активів, повне припинення торговельних операцій, заборона участі в приватизації та закупівлях, заборона передання технологій.  
  • санкції на цих фізичних осіб та юридичних осіб накладаються строком на 10 років.  

Що так:  

  • унеможливлює вплив росії на військово-промисловий комплекс, сферу приладобудування та радіоелектроніки України.