Головна > Про нас > Тендер на розробку веб-інструменту для порівняння програм кандидатів та партій під час президентських та парламентських виборів 2019-го року

Тендер на розробку веб-інструменту для порівняння програм кандидатів та партій під час президентських та парламентських виборів 2019-го року

15 Жовтня 2018 - Адміністратор

Громадська організація “Центр UA” оголошує тендер на розробку та дизайн веб-інструменту для порівняння програм кандидатів та партій під час президентських та парламентських виборів 2019-го року.

Технічне завдання: 

 1. Розробка нового веб-інструменту для порівняння програм політичних партій та кандидатів під час Президентських та Парламентських виборів в Україні 2019-го року.
 2. Відповідний інструмент має надавати можливість:
 • порівняти програми кандидатів і партій;
 • вибрати з переліку позицій щодо кожної державної політики одну та на основі вибору користувача виявити найбільші співпадіння щодо конкретних кандидатів та партій-учасників виборчого процесу:
 • фіксувати та зберігати усі результати вибори користувачів:
 • поширити результати користування інструментом в соціальних мережах в зручний спосіб
 1. інструмент повинен мати адаптивний дизайн, придатний для зручного користування як на десктопі так і на мобільних пристроях (IOS та Android)/
 2. Перевага надаватиметься наступному технологічному стеку: front-end – REACT.JS back-end – NODE.JS та Amazon веб-сервіси.
 3. В межах роботи над проектом виконавець повинен розробити дизайн UX/UI інструменту.
 4. Продукт має бути викладеним в загальний доступ на хостингу, який запропонує замовник.
 5. Перед запуском продукт має бути відтестований на уникнення помилок інтерфейсу та логіки.
 6. Виконавець повинен забезпечити підтримку проекту протягом двох виборчих циклів 2019-го року.

Пропозиції надсилайте на адресу [email protected] з темою листа Тендер на розробку та дизайн веб-інструменту для порівняння програм кандидатів та партій ”.

Кінцевий термін подачі комерційних пропозицій – 31 жовтня 2018 року включно.