Головна > Про нас > Тендер на послуги моніторингу інтернет-ЗМІ

Тендер на послуги моніторингу інтернет-ЗМІ

10 Грудня 2018 - Адміністратор

Громадська організація “Центр UA” оголошує конкурс на пошук моніторингової агенції для забезпечення якісного моніторингу та первинного аналізу висвітлення в ЗМІ діяльності організації. Результати моніторингу будуть використовуватися для звітування, аналізу та перепланування поточних проектів, інформування про результати проведеної роботи в сфері комунікації та адвокації.

Очікуваний результат робіт та послуг: якісно проведений моніторинг ТБ, радіо, новинних інтернет-ресурсів, друкованих ЗМІ національного та регіонального рівня, соціальних мереж, а також вчасно надані матеріали за результатами моніторингу. А саме:

  1. Щоденний моніторинг ТБ, радіо, новинних інтернет-ресурсів, друкованих ЗМІ національного та регіонального рівня, а також соцмереж, що здійснюється автоматично за ключовими словами українською та російською мовами.
  2. Надання результатів моніторингу інтернет-ЗМІ у зведеному вигляді згідно з таблицею, запропонованою командою організації, 5 разів на тиждень (кожен робочий день) до 12:00 на електронну скриньку Замовника.
  3. Можливість отримувати текст статті друкованого ЗМІ зі згадками ключових слів у форматі .doc/.docx, а також переглядати відео матеріали, в яких згадується організація
  4. Можливість Замовника змінювати/додавати ключові слова, джерела пошуку на певний період часу, налаштовувати алгоритми щодо певної теми
  5. Можливість отримувати щоквартальне соціологічне дослідження щодо впізнаваності брендів організації в публічному просторі.

Термін постачання виконання робіт: з 1 січня по 31 грудня 2019 року.

Вимоги до виконавця:

  1. Наявність технічної бази для здійснення моніторингу ТБ, радіо, інтернет-ЗМІ та друкованих видань
  2. Право на здійснення підприємницької діяльності.

Умови участі у тендері:

Компанія, яка подається на тендер, повинна до 21 грудня 2018 року надіслати на електронну скриньку [email protected] такий перелік документів:

  1. Тендерну пропозицію.
  2. Перелік ЗМІ (із включенням інтернет ЗМІ та інформаційних агенцій), по яких є технічні можливості здійснювати моніторинг інтернет-ЗМІ
  3. Копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи/фізичної особи-підприємця або Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Ключові слова:

Центр UA/ Центр ЮЕЙ/ Сentre UA

Виборча реформа/ избирательная реформа

Порівняння програм кандидатів на пост президента/ сравнение программ кандидатов на пост президента

Порівняння програм політичних партій/ сравнение программ политических партий

Олег Рибачук/ Олег Рыбачук/ Oleh Rybachuk

Андрій Андрушків/Андрей Андрушкив

Микола Виговський/ Николай Выговский

Інна Борзило/ Инна Борзило

Марія Левонова/ Мария Левонова

Рух ЧЕСНО/ Движение ЧЕСТНО/ CHESNO movement

ЧЕСНО/ЧЕСТНО

Інфографіка ЧЕСНО /Инфографика ЧЕСНО

Polithub/Політхаб/Политхаб

Золото партій/Золото партий

Віта Думанська/Вита Думанская/Vita Dumanska

Ігор Фещенко/Игорь Фещенко

Powered by Froala Editor