Головна > Тендери > Тендер на поліграфічні послуги

Тендер на поліграфічні послуги

26 Лютого 2021 - Адміністратор

Громадська організація “Центр спільних дій” оголошує тендер на надання послуг з поліграфії у місті Київ. До участі в тендері запрошуються компанії/агенції та фізичні особи підприємці України, які можуть надати відповідні послуги. 

Даний тендер проводиться з метою вибору надавача послуг друку матеріалів для організації на період з березня 2021 року по березень 2022 року. 

Технічне завдання / вимоги до послуги 

Центр шукає виконавця, що зможе виконувати друк кольорових брошур (з ламінацією і без, з крейованою обкладинкою), плакатів форматів А1, А2 та А3 (кольорові, глянець), буклетів А4 (1-2 згини, кольоровий друк), кольорових наліпок форматів А5 та А6, банерів (литі) формату 6 м2 тощо. Тиражі від 100 до 10 000 шт, можливо більше. 

Для участі в тендері учасники мають надати: 

  • Комерційну пропозицію в гривнях та контакти відповідальної особи, яка уповноважена відповідати на запитання щодо тендерної пропозиції, а також як приклад розрахунок вартості друку 1 000 фірмових бланків. 
  • Свідоцтво/виписку про реєстрацію юридичної чи фізичної особи-підприємця, що підтверджує можливість займатися даним видом діяльності з відповідними кодами КВЕДів.
  • Документи, які підтверджують досвід в даній сфері (рекомендації, портфоліо тощо). 

Ці документи зацікавлені надавачі послуг мають надіслати в електронному вигляді на адресу [email protected] та копією на [email protected].org з темою листа «Тендерна пропозиція з друку». 

Критерії обрання постачальника: 

  • професійний досвід 
  • вартість послуг 
  • додаткові переваги 

Строки: 

  • Прийом тендерних пропозицій за цим технічним завданням – до 17:00 11 березня 2021 року. 
  • Повідомлення всім учасникам остаточного рішення про обрання підрядника на сайті організації – 15 березня 2021 року. 

Контакти: 

[email protected] 

З будь-якими питаннями щодо технічного завдання та участі у тендері можна звернутись у письмовій формі до 17:00 11 березня 2021 року. 

Рішенням тендерної комісії переможцем тендеру було обрано ТОВ “Агентство Україна”.