Центр UA cпільно з аналітичним центром «Колегіум Анни Ярославни» розпочинають повний цикл публічної політики з реформування системи контролю за використанням публічних фінансів. Ця реформа спрямована на:

  1. Посилення відповідальності розпорядників публічних фінансів за законність, економність та ефективність використання публічних фінансів.
  2. Створення системи контролю і аудиту, яка даватиме гарантії, що умови для зловживань, шахрайства і корупції в сфері використання публічних фінансів будуть максимально обмежені.
  3. Забезпечення прозорого і ефективного використання публічних фінансів відповідно до потреб суспільства.

Ознайомитися з політичним порядком денним реформи системи контролю за публічними фінансами можна за цим посиланням

У зеленій книзі проблем представлені результати аналізу законодавчого поля, публічних консультацій з заінтересованими сторонами на центральном та місцевому рівнях, опитування експертів, лідерів НУО та представників центральних органів виконавчої влади щодо причин відсутності дієвого контролю за використанням публічних ресурсів, прогалин та проблем чинної політики щодо контролю за публічними фінансами та можливостей їхнього вирішення.

Наразі ми перебуваємо на стадії 2 повного циклу публічної політики – публічні консультації (стежте за анонсами нижче).Зауваження та коментарі прохання надсилати на адресу marta.semeryak@gmail.com

1