Центр спільних дій допомагатиме ще одній громаді на Львівщині покращити якість освіти 

20 Січня 2023
Центр спільних дій допомагатиме ще одній громаді на Львівщині покращити якість освіти 
Головна > Публічні консультації в громадах > Центр спільних дій допомагатиме ще одній громаді на Львівщині покращити якість освіти 

Центр спільних дій допомагатиме Пустомитівській міській громаді покращити якість та доступність освітніх послуг. Представники організації та місцевого самоврядування підписали відповідний меморандум про співпрацю 18 січня. 

Мережу закладів освіти більшості українських громад істотно не реформували впродовж останніх десятиліть. На її утримання громади витрачають значні кошти, натомість якість освіти не задовольняє потреби мешканців.  

Разом із Пустомитівською громадою ми пройдемо повний цикл публічної політики: допоможемо проконсультуватися із заінтересованими сторонами та врахувати їхню думку, провести опитування мешканців громади, проаналізувати дані, визначити можливі шляхи розв’язання проблеми, напрацювати нову політику та втілити її. Після цього ми проведемо в громаді моніторинг того, чи потрібно вносити в нову політику корективи.  

Такий підхід у співпраці з громадами є найбільш ефективним, оскільки передбачає ґрунтовну аналітику й широке залучення громадян до ухвалення рішення. Завдяки цьому при розробці політик будуть враховані потреби всіх заінтересованих сторін, а кошти громади витрачатимуться ефективніше.  

Ми вже співпрацювали з Пустомитівською громадою раніше. Улітку 2022 року ми допомагали громаді провести інформаційну кампанію щодо вакцинації внутрішньо переміщених осіб від COVID-19 у співпраці зі Світовим банком.  

Ми допомагаємо Корецькій громаді реорганізовувати мережу закладів освіти і вже маємо перші результати. Про успіхи громади у цій сфері читайте в інтерв’ю з Романом Силіним, керівником Відділу освіти, культури, туризму молоді та спорту Корецької міської ради.