У листопаді 2017 року громадська організація “Центр UA” сформувала регіональну мережу та запустила роботу одночасно в 20 областях країни. Як зазначає координаторка мережі Катерина Чамлай, “регіональними координаторами стали місцеві лідери думок, громадські активісти та журналісти, які впродовж наступного року працюватимуть над підсиленням спроможності місцевих громад впливати на формування місцевої політики завдяки залученню громадян до розробки та впровадження реформ”. 

Діяльність регіональних координаторів “Центру UA” буде спрямована на налагодження діалогу між представниками місцевої громади та органами влади з метою зближення різних позицій і прийняття органами влади якісних рішень, а також сприятиме підвищенню попиту на політичну підзвітність та підвищення прозорості місцевих політиків. Ключовим результатом роботи мережі має стати об’єднання зацікавлених у змінах громадян в групи інтересів задля підвищення спроможності українців відстоювати власні права та долучатись до реалізації галузевих реформ.

Запуск мережі був представлений в рамках проекту “Програма сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст діяльності в рамках проекту є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.