Про нас

Центр спільних дій  громадська організація, яка працює в інтересах громадян України та є незалежною, політично нейтральною та незаангажованою в усіх аспектах своєї діяльності. 

Ми займаємось аналізом державної й місцевих політик, впроваджуємо інструменти залучення громадян до прийняття рішень та участі в демократичних процесах і просуваємо демократичні зміни. 

У свою команду ми залучаємо фахівців на підставі професійного досвіду для досягнення наших цілей. Також ми однаково ставимось до всіх людей, не дискримінуючи їх за жодною з ознак, і творимо умови для повноцінної реалізації свободи особистості для кожного громадянина України. Крім цього, ми не приховуємо потенційних ризиків, які виявляємо, та критично оцінюємо свою спроможність.   

Організація досягає поставлених цілей і мети в результаті спільної роботи усіх членів команди. Ми працюємо на засадах фінансової порядності та публічно звітуємо про досягнення цілей та ефективне використання ресурсів.  

Центр спільних дій бере на себе відповідальність за результати, які є наслідком своєї діяльності. Ми усвідомлено планує свою діяльність, зважаючи на можливі наслідки для суспільства та відмовляється від тих  видів діяльності, які можуть нести потенційні ризики, мінімізувати які неможливо. Натомість ми докладаємо максимум зусиль у те, що матиме найкращі результати.   

Ми моніторимо ініціативи й рішення парламенту, уряду та президента, які впливають на баланс гілок влади в Україні та змінюють життя людей. Також ми детально аналізуємо ті зміни, вплив яких на систему стримувань та противаг буде найбільшим. Ми супроводжуємо органи різних рівнів у розробці політик на вирішення суспільно-важливих проблем, надаючи послуги з аналізу політик, залучення громадян та/або груп інтересів до процесу прийняття рішень та розробки альтернатив. 

Вся наша діяльність спрямована на розбудову демократичної та збалансованої системи влади, яка на національному та місцевому рівнях працюватиме в інтересах усіх громадян України. 

Ми переконані, що це можливо досягнути лише в результаті спільних дій громадян. Ми віримо, що свідомі громадяни можуть і мають об’єднуватися заради захисту власних прав та відстоювання власних інтересів в процесі впровадження реформ.