Що хочуть «ЗміниТИ» громади Волині:

успіх реформ — у згуртованому тискові на політичні еліти
Попри те, що в суспільстві є запит на зміни, вони зможуть настати лише тоді, коли чинні політичні еліти побачать свій інтерес у новій системі під тиском громадян.
Реформи демократизації
Виборча система на парламентських виборах
Переважна більшість учасників консультацій підтримали запровадження на виборах до Верховної Ради пропорційної системи з відкритими регіональними списками.
«Я підтримую відкриті списки і на місцевому, і на національному рівні. Район, область та місто обласного значення – так. Попри ті дискусії, які йдуть, потрібно виробити механізми впливу на тих, хто приймає рішення. Треба дати громадянам більший вплив на те, хто пройде до Верховної Ради»
Михайло Наход, голова ГО "Центр політичного аналізу та виборчого консалтингу"
Окремо наголошувалося, що ефективно виборча система запрацює тільки тоді, коли буде забезпечена невідворотність покарання за підкуп виборців.

Щодо виборів до Верховної Ради були також пропозиції зменшити кількість народних депутатів і збільшити термін виборчої кампанії. Окремі учасники піднімали питання впровадження механізму відкликання народних депутатів і надання виборчого права виключно платникам податків.
Виборча система на місцевих виборах
На відміну від парламентських виборів, на місцевому рівні більшість учасників консультацій підтримали мажоритарну систему із правом самовисування, для всіх рад до рівня районної.
«Для сільських селищних рад та міських достатньо мажоритарки – одномандатних округів. Щодо самовисування, воно має бути до рівня ОТГ сільського рівня»
Михайло Наход, голова ГО "Центр політичного аналізу та виборчого консалтингу"
«На місцевому рівні – мажоритарна система. Бо люди голосують за людину, спілкуються з нею і знають, чого вона варта»
Болон Віталій, заступник головного лікаря Володмир-Волинського ТМО
Особливо наголошували на проблемі представництва: за результатами місцевих виборів за чинним законом чимало округів – як у містах, так і в ОТГ – лишились без депутатів.
«Коли мале село не має депутата, починаються конфлікти та скандали – це перші ластівки недопредставництва в ОТГ»
Біскуп Тетяна, "ГО Бізнес-Волинь"
«У нас є деякі округи в місті, де нема депутатів, а деякі мають по 2-3. Інша проблема – є кандидати, які набрали 100 голосів, і вони не проходять до ради, а той, хто набрав 30 голосів, проходить, хоча на окрузі зайняв якесь 3 місце. Мажоритарка була краща, бо гарантовано був депутат від округу. В політику на місцевому рівні граємося зазвичай тоді, коли згори з Києва «спустили» вказівку, в інших випадках рішення переважно відображає інтереси виборців округу»
Олег Свідерський, секретар Володимир-Волинської міської ради
Окремо учасники консультацій на Волині виділили проблему виборів голів рад.
«В містах є ще така проблема із виборами голів. Кандидат навіть із тисячею голосів стає мером міста. Я за те, щоби вибори проходили в два тури. Бо є таке, що 5% виборців вибрали голову територіальної одиниці, він же не є ні моральним, ні іншим представником»
депутат Володимир-Волинської міської ради
Також було відзначено, що депутати місцевих рад іноді є недостатньо компетентними та не орієнтуються ані в правах та обов'язках депутатів місцевих рад, ані в процесах бюджетоутворення, освіти, медицини тощо.

З інших тем, що стосуються місцевої влади, в окремих учасників консультацій звучали пропозиції запровадити оплату роботи депутатів місцевих рад, забезпечити більшу публічність керівників структурних підрозділів виконавчих органів, перейти до електронного голосування задля залучення молодих виборців та змінити механізм відкликання місцевих депутатів так, щоб це рішення було за територіальною громадою, а не за партією.
Контроль за використанням публічних фінансів
Попри певний прогрес у контролі прозорості та законності витрат бюджетних коштів, контроль їх ефективності фактично відсутній.
«Перш ніж контролювати самі видатки, треба, щоб запити були сформовані не відповідно до забаганок влади, а відповідно до середовища. Не може бути, щоб на дорогій машині їздила влада в населеному пункті, де більшість живе за межею бідності»
Біскуп Тетяна, "ГО Бізнес-Волинь"
Учасники консультацій погодились, що рішенням може стати формування бюджетних програм на основі попередньо розроблених стратегій розвитку громади. Разом із тим, не всі вважають такий підхід ефективним.
«Якщо примусово запровадять стратегії розвитку, то дехто до цього підійде серйозно, а дехто зробить «для галочки». Ці документи зроблять, але наскільки вони дійсно будуть стратегічними, важливими для громади? Скажімо, пропишуть туди облаштування прибудинкових територій. Це треба робити, але до чого тут стратегічність?»
Михайло Наход, голова ГО "Центр політичного аналізу та виборчого консалтингу"
Як спосіб зацікавити членів територіальних громад включатись до контролю бюджетних витрат пропонувалося скерувати зекономлені кошти на потреби громади.
«Дуже хороший експеримент на митниці був: коли перевиконувався план, йшли гроші на ремонт дороги Луцьк-Львів, у нас чудову дорогу побудували! Це була би мотивація краще контролювати, аби я як виборець знав, що як бюджет перевиконається, мені побудують дитячий майданчик, наприклад»
Климчук Богдан, Самооборона Волині
Залучення громадян до розробки та ухвалення рішень
На думку учасників консультацій, основною проблемою залучення членів територіальних громад до розробки та ухвалення рішень є низький рівень громадянської освіти.
«Ми впираємося в питання освіченості людей. Публічні обговорення можуть бути оголошені, але на них прийде купка людей, а решта просто познущається в соцмережах. У нас на одних виборах була ідея, щоб на кожній агітці депутата зі зворотнього боку було надруковано, на що саме місцевий депутат дійсно може впливати, і обов'язково – на що він не може впливати. Треба спершу свідомість громадян змінювати, щоб вони включались в ці процеси»
Біскуп Тетяна, "ГО Бізнес-Волинь"
«Що заважає делегувати громадянську освіту ГО, які пройшли конкурс? У всьому світі є практика, що ГО деякі речі роблять краще за владу, і хай це роблять ГО, але не будь-які, а ті, що пройшли конкурс, і хай приїздять в кожну школу із затвердженою програмою. Приймається державна програма, і на конкурсні основі обираються НГО»
Марія Доманська, координаторка ЧЕСНО на Волині
З результатами консультацій на Волині щодо медичної реформи можна ознайомитися за посиланням.
Матеріал підготував:
Антон Кушнір
полісі-аналітик ГО «Центр UA»