Громадська організація “Центр UA” оголошує тендер на послуги моніторингової організації для забезпечення якісного моніторингу телевізійної політичної реклами.

Результати моніторингу будуть використовуватися для підготовки аналітичних матеріалів руху ЧЕСНО.

Очікуваний результат робіт та послуг: якісно проведений моніторинг рекламних блоків десяти національних телевізійних каналів, а також вчасно надані результати моніторингу у наперед погодженому форматі.

До участі у тендері запрошуються організації, які можуть надати наступний перелік послуг:

  • Результати моніторингу політичної реклами в рекламних блоках національних телевізійних каналів відповідно до наведеного переліку: ТРК Україна, 1+1, ІНТЕР, ICTV, СТБ, Новий канал, НТН,  2+2, ТЕТ, 5 канал, 24 канал, 112 канал, ZIK, News One, Прямий, UA:Перший, Еспресо, К1.
  • Дані із зазначенням назви каналу, дати та часу виходу кожного ролика в ефір, назви партії/кандидата, хронометражу, текстової розшифровки (бажано, але не обов’язково)
  • Зразки кожного з рекламних роликів.

Дані моніторингу за період квітень – червень 2018 мають бути надані упродовж тижня після укладення договору з надавачем послуг.

Дані моніторингу за липень – грудень 2019 мають надаватися на тижневій основі.

Вимоги до виконавця:

  1. Наявність технічної бази для здійснення моніторингу телевізійних каналів
  2. Право на здійснення підприємницької діяльності.

Умови участі у тендері:

Компанія, яка подається на тендер, повинна до 24 червня 2019 року надіслати на електронну скриньку ua.centre@gmail.com такий перелік документів:

  1. Тендерну пропозицію із зазначенням вартості послуг
  2. Копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи/фізичної особи-підприємця або Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Тема листа: “Тендер. Моніторинг ТВ реклами”