14 травня об 11:00 в сесійній залі Шевченківської  селищної ради (Миколаївська обл., с. Шевченкове, вул. Шевченка, 29) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо ситуації з несплатою податків до місцевого бюджету Шевченківської ОТГ частиною підприємців.

Рівень сплати податків у Шевченківській ОТГ низький, що суттєво зменшує надходження до місцевого бюджету. Через це бракує коштів на розвиток громади – реалізацію соціальних проектів, благоустрій тощо. Підприємці, які провадять діяльність нелегально та не сплачують ЄСВ, а також неофіційно працевлаштовані наймані працівники після досягнення пенсійного віку не зможуть отримувати соціальні виплати.

Громадська організація “Центр UA” разом з мешканцями  Шевченківської територіальної громади, депутатами селищної ради, підприємцями, громадськими активістами та представниками центру зайнятості Вітовського району обговорять, як мотивувати недобросовісних підприємців оформити свою діяльність офіційно.

Питання до обговорення:

  1. Що має робити рада ОТГ, аби підприємці вийшли “з тіні”?
  2. Як допомогти мешканцям ОТГ усвідомити роль місцевих податків  для розвитку громади?

Учасники консультації:

  • Тетяна Шакунова, голова Шевченківської ОТГ
  • Ірина Савун, провідний фахівець Вітовської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості
  • Христина Платовська, в.о.начальника відділу комунікації Головного управління ДФС у Миколаївській області
  • Тетяна Степанова, представниця ГО “Центр UA” у Миколаївській області.

За додатковою інформацією звертайтесь до Тетяни Степанової за телефоном (073) 4792196 або на пошту stepanovatety@gmail.com.

Захід відбувається за фінансової підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”. Програма “U-LEAD з Європою” спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.