15 травня о 15:30 в залі засідань Красилівської ОТГ (Хмельницька обл., м. Красилів, площа Незалежності 2) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо проблеми низької громадської активності молоді ОТГ.

У Красилівській громаді немає активних молодіжних громадських організацій. Молодь ОТГ іноді долучається до громадської активності, але не виступає ініціатором подій чи інших важливих активностей. Тому дуже важливо знайти нові способи залучення молоді до життя громади, зокрема аби вона брала участь й у прийнятті рішень.

Громадська організація “Центр UA” разом з мешканцями Красилівської міської ОТГ, головами батьківських комітетів, посадовцями, громадськими активістами та представниками навчальних закладів Красилівської ОТГ обговорять, як підвищити громадську активність молоді в громаді. 

Питання до обговорення:

  1. У який спосіб забезпечити нові можливості для самоосвіти та дозвілля молоді?
  2. Які зміни потрібні в підходах до громадянської освіти школярів?
  3. Як залучити молодь до вироблення рішень на рівні громади?

Учасники консультації:

  • Ніла Островська, голова Красилівської ОТГ
  • Ірина Морозович, секретар міської ради
  • Олег Черненко, представник ГО “Центр UA” у Хмельницькій області.

За додатковою інформацією звертайтесь до Олега Черненка за телефоном (097) 440 94 54 або на пошту chernenko.km@gmail.com.

Захід відбувається за фінансової підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”. Програма “U-LEAD з Європою” спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.