11 квітня о 14:00 в будинку культури с. Старі Богородчани (Івано-Франківська обл., с. Старі Богородчани, вул. Січових Стрільців, 79) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо нового формату роботи бібліотек в Старобогородчанській ОТГ.

Кількість відвідувачів бібліотек в селах Старобогородчанської громади стрімко зменшується, книжковий фонд не поновлюють, а також дуже рідко проводять заходи, які б зацікавлювали людей відвідувати в бібліотеки. Утримання бібліотек створює додаткове фінансове навантаження на ОТГ, адже кошти громади використовують досить нераціонально.

Громадська організація “Центр UA” разом з мешканцями Старобогородчанської територіальної громади, депутатами селищної ради, бібліотекарями, дирекцією шкіл, вчителями та учнями обговорять, як реформувати роботу бібліотек та зробити їх більш корисними для мешканців.

Питання до обговорення:

  1. Що мають пропонувати бібліотеки, аби бути корисними громаді?
  2. Які джерела фінансування можна залучити для вирішення проблеми?
  3. Як спонукати мешканців відвідувати бібліотеки?

Учасники консультації:

  • Юрій Іванишин, заступник голови Старобогородчанської ОТГ
  • Ольга Близнюк, начальник відділу освіти, соціального захисту населення, культури, молоді та спорту
  • Ніна Хмелівська, староста с. Гринівка
  • Світлана Лисишин, завідувачка бібліотеки с. Старі Богородчани
  • Андрій Фендик, представник ГО “Центр UA” в Івано-Франківській області.

За додатковою інформацією звертайтесь до Андрія Фендика за телефоном (097) 66 55 926 або на пошту anfendyk@gmail.com.

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.