8 квітня о 12:00 у приміщенні Тузлівської Загальноосвітньої школи (Одеська обл., с. Тузли, вул. Завгороднього, 1) відбудеться публічна консультація щодо ймовірного створення молодіжного центру у Тузлівській ОТГ.

Молодь громади не може активно проводити дозвілля, оскільки не має окремого приміщення для освітніх та просвітницьких заходів. Через такий стан вони будуть виїжджати за межі громади, аби розвиватися та реалізувати свої можливості.

Громадська організація “Центр UA” спільно з представниками місцевої влади та молоддю обговорять потребу створення молодіжного центру у с. Тузли.

Питання публічної консультації:

  1. Що має бути в молодіжному центрі Тузлівської ОТГ?
  2. Хто має організувати молодіжний центр та опікуватися ним?
  3. Звідки залучити фінансування для створення молодіжного центру?

Учасники обговорення:

  • Лариса Пишненко, директорка школи.
  • Віталій Устименко, координатор ГО “Центр UA” в Одеській області;

Перелік учасників публічної консультації оновлюватиметься.

За додатковою інформацією звертайтесь до Віталія Устименка за телефоном (068) 836 33 05 або на пошту ustimenkovitali@gmail.com.

Захід відбувається за фінансової підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”. Програма “U-LEAD з Європою” спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.