7 березня о 10:00 у приміщенні Мереф’янської міської ради (Харківська обл., м. Мерефа, вул. вул. Дніпровська, 213, зал засідань) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо налагодження транспортних перевезень пільгових категорій мешканців ОТГ.

У громаді довгий час триває дискусія щодо покращення транспортних перевезень пільгових категорій з приватними перевізниками. Наразі вже відбулося декілька робочих зустрічей між представниками влади та приватними перевізниками, однак цього недостатньо для для якісного вирішення питання, оскільки не всі зауваження та пропозиції були враховані.

Громадська організація “Центр UA” спільно з представниками влади Мереф’янської територіальної громади та місцевими жителями обговорять, як забезпечити потреби мешканців пільгових категорій Мереф’янської громади у регулярних пасажирських перевезеннях.

Питання публічної консультації:

  1. Як створити умови для комфортного перевезення пасажирів?
  2. У який спосіб  забезпечити потреби пасажирів пільгових категорій?
  3. Як співпрацювати з приватними перевізниками?

Учасники обговорення:

  • Веніамін Сітов, міський голова
  • Світлана Рудницька, заступник міського голови
  • Тетяна Дядченко, секретар ради
  • Людмила Под’ячева, заступник міського голови з питань бюджету та фінансів
  • Яніна Жувага, начальник відділу соціального захисту
  • Тетяна Вишняк, начальник відділу соціально-економічного розвитку та бюджету
  • Христина Гиренко, модераторка заходу, представниця ГО “Центр UA” в Харківській області.

За додатковою інформацією звертайтеся до Христини Гиренко 380954170514.

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.