11 березня о 10.00 в залі Перечинської районної бібліотеки (Закарпатська обл., м. Перечин, Ужгородська, 20) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо можливих способів залучення молоді до процесу прийняття рішень у Перечинській ОТГ.

Участь молоді у процесах прийняття рішень та вирішенні проблем в громаді має важливе значення для розбудови відкритого, демократичного, солідарного суспільства. Однак, у Перечинській ОТГ молодь часто нарікає на те, що їхні інтереси в процесі прийняття рішень практично не враховують, хоча і також визнають свою недостатню обізнаність в методах доведення необхідності підтримки їхніх поглядів та потреб. Через нереалізованість власних можливостей, серед молоді все більше росте рівень незадоволеності власною країною, алкоголізму та наркоманії, а також виникає бажання виїхати за кордон.

Громадська організація “Центр UA” разом із представниками локальних органів місцевого самоврядування і молодіжними активістами обговорять питання розробки та створення ряду інструментів, за допомогою яких активна молодь змогла б комунікувати й співпрацювати із владою.

Питання публічної консультації:

  1. Чи здатна молодь утворити ефективний та дієвий  молодіжний орган? Що для цього потрібно?
  2. Як такий орган зможе залучити молодь до активного життя в громаді?
  3. Хто має відповідати за створення молодіжного органу та за якими критеріями слід відбирати членів?

Учасники публічної консультації:

  • Микола Годований, провідний спеціаліст відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту
  • Микола Радченко, член проекту “Створення фонду громади м. Перечин”, громадський активіст
  • Оксана Кидора, виконавчий директор БФ “Центр громадських ініціатив”

  • Ігор Вишняк, модератор, представник ГО “Центр UA”.

За додатковою інформацією звертайтесь до Ігоря Вишняка 095-875-63-58.

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.