16 лютого о 12.00 в приміщенні Веселівської селищної ради (зал засідань, смт Веселе, вул. Леніна 162) відбудеться публічна консультація з заінтересованими сторонами щодо налагодження співпраці між владою та мешканцями ОТГ задля розвитку громади.

Відсутність системної співпраці між керівництвом та громадськістю сповільнює розвиток громади. Щоб залучити мешканців, зокрема молодь  Веселівської ОТГ до активної громадської діяльності, розвитку молодіжних організацій та забезпечити їхню залученість до розробки важливих рішень влади, представники  органу місцевого самоврядування, громадської організації “Центр UA” та громадськими активістами обговорять шляхи можливої співпраці та комунікації.

Питання публічної консультації:

  1. Як зацікавити мешканців у активній громадській діяльності?
  2. Як допомогти мешканцям, зокрема молоді, об’єднуватися за інтересами?
  3. Кого і як слід залучати до розробки рішень місцевої влади для результативного врахування інтересів мешканців ОТГ?

Учасники обговорення:

  • Петро Кіяшко, голова Веселівської селищної ради
  • Юлія Москаленко, начальник відділу з питань внутрішньої та інформаційної політики
  • Сергій Кутьєв, начальник загального відділу
  • Галина Азарова, представниця ГО “Центр UA” в Запорізькій області

За додатковою інформацією звертайтеся до Галини Азарової за тел. +38(066)114-94-24.

ГО “Центр UA” запроваджує практику вирішення місцевих проблем шляхом пошуку оптимальних рішень спільно з громадою. Проведення публічних консультацій із залученням представників різних заінтересованих сторін дозволить місцевій владі розробляти та ухвалювати більш якісні рішення, які будуть зрозумілими і тому підтриманими громадою.

Захід відбувається за фінансової підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”. Програма “U-LEAD з Європою” спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.