31 січня об 11:00 у сесійному залі Луцької районної ради (місто Луцьк, вул. Ковельська, 53) відбудеться публічна консультація з заінтересованими сторонами щодо забезпечення потреб мешканців 6 ОТГ Луцького району у разі закриття Дитячо-юнацької спортивної школи.

У грудні 2018 року Луцька районна рада за поданням голови Луцької РДА прийняла рішення про ліквідацію Дитячо-юнацької спортивної школи Луцького району. Питання торкається як жителів Луцька, так і мешканців навколишніх ОТГ, зокрема, Заборольської, Княгининівської, Гіркополонківської, Боратинської, Жидичинської та Підгайцівської громад.

Невирішення проблеми впродовж двох найближчих місяців може призвести до продажу приміщення спортшколи, а також змінити його призначення. Як наслідок, тренерський склад та кращі спортсмени Олімпійського резерву не матимуть місця для тренувань.

Громадська організація “Центр UA” разом із представниками Луцької районної ради й об’єднаними територіальними громадами, освітянами та активістами обговорять, як забезпечити об’єднані громади доступом до спорту.

Питання публічної консультації:

  1. Як забезпечити потреби у місці для заняття спортом мешканців ОТГ і збірної у разі закриття школи та що робити з її приміщенням?
  2. Звідки залучити кошти на утримання спортшколи або іншого приміщення для занять спортом для місцевих мешканців?

Учасники заходу:

  • депутати Луцької районної ради
  • представники Луцької РДА
  • депутати та голови Заборольської, Княгининівської, Гіркополонківської, Боратинської, Жидичинської та Підгайцівської громад
  • учні спортшколи та їх батьки
  • трудовий колектив дитячо-юнацької спортивної школи
  • представники громадських ініціатив та організації

Захід відбувається за фінансової підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”. Програма “U-LEAD з Європою” спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.