27 грудня о 15:30 в будинку культури с. Старі Богородчани (с. Старі Богородчани, вул. Січових Стрільців, 79) відбудеться публічна консультація з заінтересованими сторонами щодо організації дозвілля для школярів та студентів, які проживають у Старобогородчанській ОТГ.

Наразі молодь Старобогородчанської громади активно виїжджає до Богородчан чи Івано-Франківська в пошуках можливостей розвитку та реалізації власних ідей. Громадська організація ГО “Центр UA” разом із представниками ради Старобогородчанської територіальної громади, молодіжною радою ОТГ, учнями, вчителями та студентами обговорять, як забезпечити сприятливі умови для розвитку молоді в Старих Богородчанах.

Питання публічної консультації:

  1. Як заохотити молодь проводити дозвілля на території ОТГ?
  2. Як протидіяти дозвіллю молоді, яке шкодить її здоров’ю?
  3. Як заохотити молодь з інших сіл проводити дозвілля у Старих Богородчанах?

Учасники публічної консультації:

  • Леся Климюк-Барабаш, голова молодіжної ради Старобогородчанської ОТГ
  • Андрій Фендик, модератор заходу, координатор ГО “Центр UA” в Івано-Франківській області.
  • (Список спікерів буде доповнюватись)

За додатковою інформацією звертайтесь до Андрія Фендика (097) 66 55 926.

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.