27 грудня об 10.30 в залі Перечинської Дитячої Бібліотеки (м.Перечин, Ужанська 4) відбудеться публічна консультація з заінтересованими сторонами щодо облаштування інфраструктури для людей з порушеннями опорно-рухового апарату та батьків з дитячими візочками у Перечинській ОТГ.

Громадська організація ГО “Центр UA” разом із представниками локальних органів ОМС та активістами обговорять питання доступу людей з особливими потребами до громадського транспорту та приміщень в Перечинській громаді.

Облаштування інфраструктури, яка б забезпечила всім жителям Перечинської ОТГ  право на активну участь в економічному та соціальному житті громади, розширить можливості необмеженого пересування і діяльності для людей з порушеннями опорно-рухового апарату та батьків з дитячими візочками.

Питання публічної консультації:

1.Як забезпечити інфраструктуру, доступну для всіх мешканців?

2.Як налагодити співпрацю між місцевою владою і громадськими організаціями, які відстоюють інтереси людей з особливими потребами?

3.Як забезпечити рівні можливості для соціалізації та освіти для людей з особливими потребами?

Учасники публічної консультації:

  • Олеся Вовканич-Белеканич, секретар Перечинської міської ради
  • Сергій Диянич, голова громадської організації “Перечинське районне товариство осіб з інвалідністю”
  • Любов Луцук, директор КЗ “Центр надання соціальних послуг Перечинської ОТГ”
  • Ігор Вишняк, модератор, регіональний координатор ГО “Центр UA”

За додатковою інформацією звертайтесь до Ігоря Вишняка 0958756358.

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.