З листопада 2018 р. по січень 2019 р. громадська організація “Центр UA” у партнерстві з Міністерством охорони здоров’я України проведе 23 публічні консультації в об’єднаних територіальних громадах щодо механізмів втілення реформи охорони здоров’я на первинній ланці надання медичної допомоги.

Автономізовані заклади первинного рівня надання медичної допомоги набули право отримувати прибуток й розпоряджатися ним в рамках своєї діяльності – надання медичних послуг пацієнтам. Щоб зробити ці підприємства економічно вигідними, керівникам закладів охорони здоров’я необхідно вийти на якісно новий рівень управління та фінансового менеджменту. Адже від того, яким чином буде сформована модель обслуговування пацієнтів та чи буде налагоджена ефективна співпраця з власниками медичних закладів – місцевими радами, буде залежати фінансовий добробут підприємства загалом і його працівників зокрема.  

Питання публічної консультації:

  1. Як реорганізувати структуру надання медичної допомоги на первинній ланці для максимальної  ефективності роботи мережі?
  2. Як забезпечити відповідність табелю оснащення до вимог НСЗУ?
  3. Як організувати фінансове планування закладу охорони здоров’я?

Графік поїздок:

6 листопадаПеречинська ОТГ, Закарпатська область

(зала засідань Перечинської РДА, м. Перечин, пл.Народна,16)

7 листопада — Старобогородчанська ОТГ, Івано-Франківська область

(Старобогородчанський будинок культури, с. Старі Богородчани, вул. Січових Стрільців, 79)

8 листопада — Жовтанецька ОТГ, Львівська область

27 листопада — Княгининівська ОТГ, Волинська область

28 листопада — Млинівська ОТГ, Рівненська область

29 листопада — Іршанська ОТГ, Житомирська область

4 грудня — Троїцьке ОТГ, Луганська область

5 грудня — Шахівська ОТГ, Донецька область

6 грудня — Решетилівська ОТГ, Полтавська область

12 грудня — Комишуваська ОТГ, Запорізька область

13 грудня — Новоолександрівська ОТГ, Дніпропетровська область

18 грудня — Красносільська ОТГ, Одеська область

19 грудня — Музиківська ОТГ, Херсонська область

20 грудня — Шевченківська ОТГ, Миколаївська область

Дати проведення публічних консультації у Якушинецькій ОТГ, Новоукраїнській ОТГ, Білозірській ОТГ, Летичівській ОТГ, Новоселицькій ОТГ, Байковецькій ОТГ, Мереф’янській ОТГ, Тростянецькій ОТГ і Городнянській міській ОТГ уточнюються.

Нагадаємо, ГО “Центр UA” у 2017 році провела 2 етапи Всеукраїнського туру “ЗміниТИ”, зібравши зауваження та пропозиції фахової медичної спільноти та представників місцевого самоврядування щодо нової державної політики у сфері охорони здоров’я.

Додаткова інформація: Антон Іванов, (050) 494 58 30.

Заходи відбуваються за фінансової підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”. Програма “U-LEAD з Європою” спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.