13 червня о 13.00 у приміщенні Сумського центру розвитку місцевого самоврядування (пл. Незалежності 3/1) відбудеться публічна консультація з заінтересованими сторонами щодо впровадження медичної реформи в місті Суми.

Представники громадської організації “Центр UA” спільно з місцевою владою, головними лікарями, активістами та журналістами обговорять можливі механізми прискорення втілення реформи системи охорони здоров’я.

Питання публічної консультації:

 1. Які юридичні кроки та в які терміни потрібно здійснити для запуску приписної  кампанії, щоб втілення реформи у Сумах розпочалося вже у 2018?
  – автономізація закладів охорони здоров’я: чи потрібне створення Центрів первинної медико-санітарної допомоги?
  – перехід на нову модель фінансування в рамках реформи: як пришвидшити процес переходу з “червоних” на “зелені” списки фінансування?
  2. Реорганізація надання первинної медичної допомоги: на яких умовах і куди мають перейти педіатричні відділення?
  3. Як ефективно та швидко донести до сумчан інформацію в рамках приписної кампанії?

Запрошені учасники обговорення:

 • Максим Галицький, заступник міського голови м. Суми;
 • Олена Чумаченко, в. о. начальника управління охорони здоров’я Сумської міської ради;
 • Олександр Хоруженко, директор Сумського “Центру розвитку місцевого самоврядування”;
 • Модераторка – Наталія Орлова, координаторка ГО “Центр UA” в Сумській області.

ГО “Центр UA” запроваджує практику вирішення місцевих проблем шляхом пошуку оптимальних рішень спільно з громадою. Проведення публічних консультацій з залученням представників різних заінтересованих сторін дозволить місцевій владі розробляти та ухвалювати більш якісні рішення, які будуть зрозумілими і тому підтриманими громадою.

За додатковою інформацією звертайтесь до Наталії Орлової – (066) 536 71 93.

Публічна консультація відбувається в рамках проекту “Програма сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст діяльності в рамках проекту є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.