11 квітня о 14.00 в малій сесійній залі Черкаської міської ради (м. Черкаси, вул. Д. (Байди) Вишневецького, 36, каб. 206) відбудеться публічна консультація з заінтересованими сторонами щодо вдосконалення cистеми професійно-технічної освіти в Черкасах.

Представники громадської організації “Центр UA” спільно з місцевою владою, підприємцями, активістами, мешканцями міста та журналістами обговорять проблемні механізми фінансування закладів профтехосвіти та застарілі підходи управління галуззю, а також напрацюють план дій щодо покращення якості системи професійно-технічної освіти в Черкасах.

Питання публічної консультації:

  • Як врегулювати поточне фінансування ПТНЗ з державного та місцевого бюджетів?
  • Чи достатній рівень автономії в управлінні закладами профтехосвіти?
  • Як реагують ПТНЗ на актуальні потреби ринку праці?

Учасники обговорення:

  • Модератор Сергій Пасічник, координатор ГО “Центр UA” у Черкаській області;
  •  Валерій Данилевський, начальник обласного управління освіти і науки;
  • Сергій Воронов, директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

ГО “Центр UA” запроваджує практику вирішення місцевих проблем шляхом пошуку оптимальних рішень спільно з громадою. Проведення публічних консультацій з залученням представників різних заінтересованих сторін дозволить місцевій владі  розробляти та ухвалювати більш якісні рішення, які будуть зрозумілими і тому підтриманими громадою.

За додатковою інформацією звертайтеся до координатора ГО «Центр UA» в Черкаській області Сергія Пасічника – (066) 217 24 55.

Публічна консультація відбувається в рамках проекту “Програма сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст діяльності в рамках проекту є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.