11 квітня об 11:00 у приміщенні інформаційно-освітнього простору “InfoHub” (м. Рівне, вул. Словацького, 3а) відбудеться прес-конференція “Громадський бюджет 2018 року: старт, зміни та реалізація”.

Представники громадської організації “Центр UA спільно з представниками Ради Реформ Рівного та громадянською мережею “ОПОРА” презентують умови подачі проектів на Громадський бюджет у 2018 році, а також обговорять особливості внесених змін до Положення “Про громадський бюджет міста Рівне”. Це основний документ, який визначає процес взаємодії Рівненської міської ради та мешканців міста щодо їх включення до прийняття рішень щодо розподілу частини бюджету Рівного та залучення до участі у бюджетному процесі місятн (ознайомитися з Положенням можна за посиланням). Також спільно з представниками міських управлінь будуть визначені  ефективні підходи якісної реалізації громадських проектів.

До участі запрошуються також депутати Рівненської міської ради, представники виконавчих органів Рівнеради, автори проектів, громадські активісти та мешканці міста.

Вдосконалення політик щодо реалізації громадського бюджету в Рівному відбувалося за сприяння громадської організації “Центр UA”, яка запроваджує практику вирішення місцевих проблем шляхом пошуку оптимальних рішень спільно з громадою у форматі публічних консультацій із заінтересованими сторонами.

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефонами: 063 617 96 93 — Андрій Токарський; 093 567 89 38 — Ірина Стасюк.